FAQ 2018-03-15T12:18:06+00:00

O NAŠEJ IZBE

Moja Izba poskytuje online interiérový dizajn. Veríme , že skvelý dizajn by si mal možnosť vychutnať každý, preto ponúkame za veľmi prijateľnú cenu profesionálny a krásny dizajn. Váš dizajn bude vytvorený jedným z našich plne kvalifikovaných dizajnérov. Spolu vytvoríte priestor presne podľa Vášho štýlu a rozpočtu. Je to jednoduché, pohodlné a všetko je online.

Snažili sme sa vyvoriť postup tak jednoduchý ako to len bolo možné, preto má náš proces len 4 kroky:

Krok 1: Online dotazník
Náš jednoduchý on-line dotazník netrvá dlho a pomáha nám vybrať pre Váš projekt ideálneho dizajnéra.

Krok 2: Konzultácia
V tomto kroku projekt rozbehneme telefonickým rozhovorom s vašim interiérovým dizajnérom, ktorému poviete svoje nápady ukážete fotografie či plány.

Krok 3: Prezentácia
V tejto fáze vytvoríme pôdorys a rozloženie nábytku. Akonáhle budete spokojní s rozložením, dostanete 2D pôdorys a vizuálne zobrazenie Vašej izby. Ak máte ešte nejaké otázky môžete kontaktovať Vášho dizajnéra ešte dva týždne po vyhotovení projektu!

Krok 4: Zoznam
V poslednom kroku dostanete nákupný zoznam so všetkými Vami vybranými položkami, ktoré si môžete kedykoľve kúpiť. Nemáte čas na nákupy a chcete mať všetko hotové čo najskôr? Dajte vedieť Vášmu interiérovému dizajnérovi a on to môže celé urobiť za Vás.

Viac informácií o tomto procese nájdete tu.

V minulosti bol interiérový dizajn niečím, čo si nemohol dovoliť každý. Moja Izba chce toto všetko zmeniť. S našimi cenovo dostupnými balíčkami online interiérového dizajnu môžete mať svoju vysnívanú miestnosť už od €95.

Budete spolupracovať s plne kvalifikovaným dizajnérom online v pohodlí Vášho domova. Neexistujú žiadne minimálne požiadavky na rozpočet a môžete využiť kontakty našich dizajnérov, aby ste získali ten najlepší dizajn za čo najvýhodnejšie ceny. Váš dizajn bude pripravený už do neuveriteľných 10 pracovných dní.

NAŠE SLUŽBY

Náš balíček Mini Premena je ideálnym výberom na jednoduchú renováciu a osvieženie izby. Je to skvelá možnosť, ak už máte vo svojej izbe nejaké kusy nábytku alebo doplnky a potrebujete už len vytvoriť celistvý vzhľad. V rámci tohto balíčka máte až 6 kategórií, ako napríklad farbu na stenu, posteľ, koberec, závesy, lampičky na nočný stolík, koberec alebo stropné svietidlo. V každej produktovej kategórii budete mať až 3 možnosti.

Pre celkovú transformáciu izieb je ideálny balík kompletných dizajnov – Samostatná Izba alebo Open Plan Izba. Open Plan balíček je ideálny pre miestnosti s dvoma funkčnými zónami ako napríklad obývačka s jedálňou alebo garzonku kde môže byť spálňa spojená s obývačkou. Ponúkame Vám od 12-18 kategórii produktov, ktoré ponúkajú všetko, čo potrebujete na vytvorenie perfektnej miestnosti.

Akonáhle dostaneme Váš online dotazník, spojíme Vás s plne kvalifikovaným dizajnérom. Váš dizajnér rozbehne projekt telefonickým rozhovorom, aby lepšie pochopil Vaše požiadavky. Máte potom dva týždne na spoluprácu a vytvorenie dizajnu presne podľa Vašich predstáv.

Akonáhle ste 100% spokojní s Vašim pôdorysom (okrem Mini Premeny), vytvoríme pre Vás dizajn s možnosťami. V ďalšej fáze si vyberiete finálny dizajn. Na záver dostanete  nákupný zoznam. Súčasťou Vášho nákupného zoznamu môžu byť úpravy stien, podlahové krytiny, doplnky, závesy, osvetlenie, bytové doplnky, nábytok atď.

Naši dizajnéri odporúčajú výrobky od širokej škály maloobchodníkov. Takto získate najlepší možný pomer medzi produktom a hodnotou, čo Vám pomôže dosiahnuť perfektnú miestnosť vo Vašom štýle a rozpočte. 

Akonáhle dostaneme Váš dotazník pridelíme Vám návrhára, ktorý môže na Vašom projekte začať pracovať hneď po zaplatení faktúry. Práca na Vašom dizajne bude trvať maximálne 2 týždne. Po ukončení máte ešte ďalšie 2 týždne na to, aby ste nám položili akékoľvek otázky a urobili akékoľvek primerané zmeny. Väčšinou je celý projekt ukončený medzi 10-15 pracovnými dňami.

Nebojte sa, ponúkame aj expresnú službu! Zrýchlený dizajn Vám vieme dodať už do 5 pracovných dní. Len pamätajte, že od Vás budeme potrebovať všetky informácie, aby sme mohli začať čo najskôr! Expresný dizajn Vás bude stáť viac len o €50.

Po dokončení online dotazníku sa s Vami skontaktuje Váš dizajnér, ktorému budete môcť poslať fotografie, videá, pôdorysy a všetky ďalšie informácie o Vašej izbe.

Najlepšie je poskytnúť nám čo najviac informácií čo najskôr. Rýchly náčrt pôdorysu s kľúčovými rozmermi Vám zaručí, že všetky nami doporučené kusy nábytku sa budú prefektne hodiť práve do Vášho priestoru.

 

Naším cieľom je vytvoriť čo najlepší možný dizajn vo Vašej izbe podľa zadania a v rozpočte. Čím viac informácií nám môžete poskytnúť, tým lepšie. Váš dizajnér Vám pošle krátky postup ako vytvoriť jednoduchú skicu pôdorysu s rozmermi.

Ak máte nejaké nástenky s inšpiráciami ako Pinterest alebo Facebook, môžete nám tiež poslať linky. Nebojte sa, ak niečo chýba, Váš dizajnér je po ruke, aby vám poskytol všetku pomoc a podporu, ktorú potrebujete – všetci majú skutočný talent a vždy sa pýtajú tie správne otázky.

Žiaden problém. Máte dva týždne po tom, čo ste dostali konečný dizajn na akékoľvek otázky a akékoľvek primerané zmeny.

Nemôžeme Vám poradiť v stavebných zmenách a odporúčame, aby ste v tomto prípade kontaktovali architekta, vodára alebo iného špecialistu, ktorý Vám s tým pomôže.

Ak však chcete pomôcť s výberom kuchyne, kachličiek alebo iných detailov, samozrejme Vám môžeme pomôcť. Môžeme tiež poradiť pri výbere farieb, osvetlenia alebo doplnkov.

Občas sa niečo neočakávané stane a my to úplne chápeme. Je to úplne v poriadku a vieme sa dohodnúť na pauze vo Vašom projekte, kým nebudete mať čas znova pokračovať.

Máte ďalšie otázky?
Skontaktujte sa s našim tímom už dnes!

nenechajte si ujsť  !

Zaregistrujte sa na  odber nášho newslettra a získajte nášho sprievodcu dizajnom ZADARMO.

Interiérový dizajn
Kontakt
E-mail: info@mojaizba.com
Telefón: +421 917 777 555